Wynajem długoterminowy kampera

Marzą Ci się nieskrępowane czasem i miejscem podróże po Polsce, Europie lub całym świecie? Nie lubisz być ograniczany dobami hotelowymi, spóźniającymi się pociągami czy odwoływanymi lotami? Nie lubisz siedzieć w miejscu, a podczas urlopu chcesz zwiedzić jak najwięcej? A może liczy się dla Ciebie komfort podróżowania z dziećmi i swoboda postoju w dowolnym czasie? To wszystko możesz mieć, decydując się na wynajem długoterminowy kampera wyposażonego we wszystko, co niezbędne do wygodnego spędzenia wakacji.

Długoterminowy wynajem kamperów — samochody od pasjonatów dla podróżników

Doskonale wiemy, co jest niezbędne podczas długich podróży, dlatego oferowane przez nas pojazdy wyposażone są we wszystko, co sami chcielibyśmy mieć pod ręką w trakcie jazdy. Każde auto regularnie sprawdzamy i serwisujemy — zależy nam na tym, aby każdy dzień w trasie był dla Ciebie wygodny i bezpieczny. Proponujemy aż pięć modeli kamperów marki Volkswagen. Aby zapewnić satysfakcję z wypoczynku, należy dobrać odpowiedni samochód do ilości podróżujących. Jeśli nie wiesz, które auto sprawdzi się u Ciebie najlepiej — skontaktuj się z nami przed rezerwacją wynajmu długoterminowego. Z chęcią doradzimy w wyborze.

Jedź na tak długo, jak potrzebujesz z długoterminowym wynajmem kamperów

Najem długoterminowy liczymy od 12 dni wypożyczenia samochodu. Cena zależy od modelu samochodu i okresu, w którym chcesz wypoczywać. W zależności od sezonu cennik może się różnić, dlatego zachęcamy do zapoznania się z dokumentami dostępnymi na stronie. Znajdziesz tam wszelkie informacje dotyczące terminów, regulaminu usług, a także zapoznasz się ze wzorem umowy. Zasady wynajmu długoterminowego są przejrzyście skonstruowane. Zależy nam na bezpieczeństwie Klientów oraz radości z odkrywania nowych tras. Zapraszamy!